Голмайсторът на Германия: Срещу България ще е първият ни финал

Националите възстановяват в басейн и фитнес след 0:2 от Англия на Евро 2017 за юноши до 19 години

„Убеден съм, че притежаваме качества, а и атмосферата в отбора ни е страхотна. Няма да се предадем и ще се борим до последната капка пот. Във всеки мач ще влизаме като във финал. Първият такъв, от който ще зависи преминаването ни в следващата фаза, е този срещу България. Загубата от Холандия беше горчива. През първата част бяхме определено по-добрият отбор и трябваше да вкараме, а в крайна сметка паднахме по такъв начин. Ние обаче вече вдигнахме глави и срещу България ще излезем с пълна концентрация.”

Това обяви пред германски медии голмайсторът на Бундестима до 19 г. в първия му мач на европейското първенство в Грузия Аймен Баркок. Халфът на „Айнтрахт" (Франкфурт) откри резултата, но след това немците бяха разбити, при това от холандците, с които са отколешни футболни врагове. България излиза срещу Германия в четвъртък на стадион „Тенгиз Буржанидзе". Националите направиха възстановяване в своя хотел в Тбилиси след загубата с 0:2 на старта на турнира.

Нашите изпуснаха няколко много добри положения и така се разминаха с първа точка от европейско. Така мачът с Германия ще е решителен и за нашия отбор за излизане от групата.

Футболистите, които бяха титуляри срещу родината на футбола, минаха през басейна на хотел „Хуалинг", където правиха упражнения под ръководството на кондиционен специалист.

Влезлите като резерви и футболистите, които не взеха участие в първата среща, имаха занимание във фитнеса. Някои от момчетата след това разпуснаха с тенис на маса.

Отборът нямаше други активности във вторник, а в сряда продължават с тренировките. В последния си мач от групата момчетата на селекционера Ангел Стойков ще се изправят срещу Холандия. Мачът е в неделя и отново е на стадиона в Гори.