Шедьовър на Жоао Педро спаси Каляри срещу Торино (ВИДЕО)

Халфът за пореден път е герой за сардинци

Отборите на Каляри и Торино не излъчиха победител в сблъсъка помежду си от 16-ия кръг на Серия "А". Мачът приключи при резултат 1:1, като двата тима си размениха по един гол в двете полувремена.

Гостите първи откриха резултата в 31-ата минута. Тогава далечен удар на Побега затрудни вратаря, който не се намеси много добре, след това Антонио Санабрия опита добавка, след която се стигна до карамбол и от тялото на Андреа Карбони топката се озова във вратата за 0:1.

Каляри възстанови равенството в 53-ата минута, когато Жоао Педро отбеляза блестящ гол. Той получи центриране в наказателното поле и със задна ножица стреля във вратата за 1:1.

Така Каляри записа четвърто поредно равенство и с 10 точки заема 18-ото място в класирането. Торино пък се намира на 13-ата позиция с 19 точки.

Кристъл Палас отнесе безличен Юнайтед с 4:0 (ВИДЕО)