Германия пак ни прегази с класика след две дузпи и съдийско рамо (ВИДЕО)

България с втора загуба на Евро 2017 за юноши до 19 години в Грузия

Германия U19 разгроми България U19 с 3:0 на Евро 2017 в Грузия и на практика сложи край на участието на отбора ни на първенството.

Етиен Аменийдо откри в 10-ата минута, а само девет по-късно мачът сякаш приключи като интрига.

Андреа Христов повали Аменийдо - дузпа, а и червен картон за бранителя на Славия и България.

От наказателния удар Гьокхан Гюл вкара за 2:0.

В 34-ата минута България трябваше да получи дузпа, след като Калоян Кръстев бе съборен очевидно от вратаря на германците Айке Бансен.

Реферът от Русия Сергей Лапочкин обаче този път замълча, въпреки протестите на "трикольорите".

Нашите опитаха да се противопоставят с 10 души, но срещу Германия това изглеждаше невъзможна мисия.

В 53-ата минута Лапочкин даде нова дузпа за немците и този път Сидни Фриде реализира за 3:0.

Така България остана с 0 точки и един оставащ мач срещу Холандия в неделя.

Англия е начело на групата с 6 точки, а Германия и "лалетата" имат по три.

Хипотетично, нашите още имат някакъв шанс, но е илюзорен.

Ако Англия бие Германия, а българите спечелят убедително срещу холандците (с над 3 гола), ще се наложи тройно класиране за второто място, без британците, но не изглежда реалистично да чакаме такъв вариант.

Още повече, че в трите си досегашни участия на европейски финали нямаме спечелена точка, при осем загуби с общ резултат 0:17.

Любопитното е, че и в трите случая се изправихме срещу Бундестима и загубихме с резултат 0:3.

Стартови състави:

ГЕРМАНИЯ U19: 12.Айке Бансен, 2.Йонас Бусам, 3. Доминик Франке, 5.Юлиан Шабо, 4.Гьокхан Гюл (к.) (80-Максим Авуджа), 6.Денис Гайгер, 7.Аймен Баркок (71-Боте Баку), 8.Сидни Фриде, 9.Етиен Аменидо (76-Давид Раум), 11.Робин Хак, 15.Гьоркем Саглам.
Селекционер: Франк Крамер

БЪЛГАРИЯ U19: 1.Даниел Наумов, 5.Петър Генчев, 2.Андреа Христов, 15.Петко Христов, 4.Ангел Лясков, 8.Георги Янев, 7.Ивайло Найденов (70-Матео Стаматов), 22.Иван Тилев (21-Васил Добрев), 10.Георги Русев, 9.Томислав Йорданов, 16.Калоян Кръстев (81-Станислав Иванов);
Селекционер: Ангел Стойков

Ас на Лайпциг е с тежка травма, ще пропусне Евро 2024

Австрийският национал няма да може да играе в надпреварата

Щутгарт постави Байерн на колене и мечтае за второто място (ВИДЕО)

Домакините стигнаха до успех с 3:1 след два късни гола

Дортмунд смачка Аугсбург, вкара цели пет гола във вратата на гостите (ВИДЕО)

Рурците показаха отлична игра

Официално: Марко Ройс си тръгва от Дортмунд (ВИДЕО)

Халфът изкара 12 години на "Сигнал Идуна Парк"

Леверкузен спаси фантастичната си серия с гол секунди преди края (ВИДЕО)

"Аспирините" измъкнаха 2:2 срещу Щутгарт

Хари Кейн не спира да чупи рекорди с екипа на Байерн (ВИДЕО)

Той постави нов личен рекорд за най-много попадения в един сезон

Байерн загря за Реал (Мадрид) с измъчена победа над Айнтрахт (ВИДЕО)

"Баварците" спечелиха с 2:1 срещу своя опонент

Лайпциг съкруши Дортмунд и отдалечи рурците от Топ 4 (ВИДЕО)

"Биковете" вкараха цели четири гола на своя опонент

Байерн смачка Унион при визитата си в Берлин, вкара 5 гола на клетия си опонент (ВИДЕО)