Камен Хаджиев с първи гол за Олденбург

Бившият футболист на Локо (София) се разписа при загубата с 1:4 от Хановер

Българският защитник Камен Хаджиев вкара първия си гол с екипа на Олденбург, но това не помогна много на тима при гостуването в Хановер в среща от 2-ия кръг на Северната регионална лига. Олденбург отстъпи с 1:4 на втория отбор на Хановер 96, а Хаджиев откри резултата. Бранителят, който у нас е играл за Пирин (Гоце Делчев), Миньор (Перник) и Локомотив (София) се разписа след центриране на Флориан Зюц от свободен удар.

Хаджиев беше застанал в центъра на наказателното поле и само насочи топката в мрежата. През второто полувреме обаче за домакините се развихри Роман Прокоп и за 10 минути наниза три гола, третото попадение от дузпа. Себастиан Ернст оформи крайното 4:1 четири минути преди края на мача. Олденбург има три точки от 2 мача в северната четвърта дивизия, а в следващия кръг приема Хавелзе. В трета лига пък воденият от Павел Дочев отбор на Ерцгебирге Ауе отстъпи с 0:2 при визитата на Зоненхоф Гросаспах. Също след два изиграни мача Ерцгебирге има 1 точка и се намира на 18-о място от 20 състава.

Ас на Лайпциг е с тежка травма, ще пропусне Евро 2024

Австрийският национал няма да може да играе в надпреварата

Щутгарт постави Байерн на колене и мечтае за второто място (ВИДЕО)

Домакините стигнаха до успех с 3:1 след два късни гола

Дортмунд смачка Аугсбург, вкара цели пет гола във вратата на гостите (ВИДЕО)

Рурците показаха отлична игра

Официално: Марко Ройс си тръгва от Дортмунд (ВИДЕО)

Халфът изкара 12 години на "Сигнал Идуна Парк"

Леверкузен спаси фантастичната си серия с гол секунди преди края (ВИДЕО)

"Аспирините" измъкнаха 2:2 срещу Щутгарт

Хари Кейн не спира да чупи рекорди с екипа на Байерн (ВИДЕО)

Той постави нов личен рекорд за най-много попадения в един сезон

Байерн загря за Реал (Мадрид) с измъчена победа над Айнтрахт (ВИДЕО)

"Баварците" спечелиха с 2:1 срещу своя опонент

Лайпциг съкруши Дортмунд и отдалечи рурците от Топ 4 (ВИДЕО)

"Биковете" вкараха цели четири гола на своя опонент

Байерн смачка Унион при визитата си в Берлин, вкара 5 гола на клетия си опонент (ВИДЕО)