Неделев дебютира в Бундеслигата със загуба

Полузащитникът на Майнц 05 влезе като резерва в 75-ата минута при загубата от опашкаря Айнтрахт Брауншвайг с 1:3

Тодор Неделев направи своя дебют в Бундеслигата на Германия. Полузащитникът на Майнц 05 влезе като резерва в 75-ата минута при загубата от опашкаря Айнтрахт Брауншвайг с 1:3 като гости, но не успя да помогне на своите съотборници.

Бившият футболист на Ботев (Пловдив), който замени Кох, се появи 15 минути преди края при резултат 1:2, но в 77-ата Майнц получи трети гол.

Българският национал за първи път попадна в групата на тима си. Неделев лекуваше лека травма след контролата на националния отбор с Беларус, но се възстанови от нея и в тренировките е убедил наставника Томас Тухел, че е готов да запише първи официален мач за Майнц, както и стана.

След срещата от междинния 27-и кръг на Бундеслигата Майнц пропадна до 7-ото място, оставайки със своите 41 точки, като вече не е в зона Лига Европа. Брауншвайг остава последен с 21 точки, като вече изостава само с 2 от зоната на плейаута и с 3 от Щутгарт и спасителния бряг.

Австрийският национал няма да може да играе в надпреварата

Щутгарт постави Байерн на колене и мечтае за второто място (ВИДЕО)

Домакините стигнаха до успех с 3:1 след два късни гола

Дортмунд смачка Аугсбург, вкара цели пет гола във вратата на гостите (ВИДЕО)

Рурците показаха отлична игра

Официално: Марко Ройс си тръгва от Дортмунд (ВИДЕО)

Халфът изкара 12 години на "Сигнал Идуна Парк"

Леверкузен спаси фантастичната си серия с гол секунди преди края (ВИДЕО)

"Аспирините" измъкнаха 2:2 срещу Щутгарт

Хари Кейн не спира да чупи рекорди с екипа на Байерн (ВИДЕО)

Той постави нов личен рекорд за най-много попадения в един сезон

Байерн загря за Реал (Мадрид) с измъчена победа над Айнтрахт (ВИДЕО)

"Баварците" спечелиха с 2:1 срещу своя опонент

Лайпциг съкруши Дортмунд и отдалечи рурците от Топ 4 (ВИДЕО)

"Биковете" вкараха цели четири гола на своя опонент

Байерн смачка Унион при визитата си в Берлин, вкара 5 гола на клетия си опонент (ВИДЕО)