Божанов от Берое е готов за мача срещу Локомотив (София)

Нападателят на Берое (Стара Загора) Георги Божанов се възстанови след лечение на контузия и вече тренира интензивно със своите съотборници.

Нападателят на Берое (Стара Загора) Георги Божанов се възстанови след лечение на контузия и вече тренира интензивно със своите съотборници. Младият футболист сигурно ще попадне в групата на "зелените" за домакинството срещу Локомотив (София) в неделя от 15 часа. Дори има вариант той да влезе като резерва след почивката.

През пролетния полусезон Божанов няма записана минута с екипа на Берое, след като дълго време се възстановява от контузия.

На път да заслужи място в групата за мача срещу столичани е 20-годишният бразилски халф Ромарио Резенде. Той направи фурор в мача от юношеската група срещу Етър (5:1), вкарвайки 2 гола. В последните срещи на Берое бразилецът оставаше извън състава, но сега има опция старши треньорът Илиан Илиев да му даде шанс за изява.

Като десен халф вместо наказания Петър Димитров ще играе Николай Станков.

Вратарят на Локомотив (София) ще пренощува в разградската болница (ВИДЕО)

Александър Любенов бе изнесен на носилка от терена по време на мача с Лудогорец

Дончич: Тренирахме едно, а на мача се получи обратното

Треньорът на Локо (София) се оправда с многото кадрови проблеми

Първо в NS: Балъков фаворит за Локо София

Треньорската рокада все по-вероятна в "Надежда"

Локо София взе бивш таран на Сент Етиен

Маи идва в "Надежда" като свободен агент

Дончич се закани на Левски след отпадането за Купата

Треньорът на Локо (София) се надява тимът му да изненада "сините"

Спартак (Варна) шокира Локо (София) след дузпи и е първият 1/4-финалист за Купата (ВИДЕО)