Лудогорец спечели дербито с Левски при юношите

Лудогорец победи Левски с 1:0 в дербито на елитната юношеска група до 17 години. Мачът се игра пред 200 зрители на тренировъчната база на "орлите" Спортен център Лудогорец.

Лудогорец победи Левски с 1:0 в дербито на елитната юношеска група до 17 години. Мачът се игра пред 200 зрители на тренировъчната база на "орлите" Спортен център Лудогорец. Гергов се разписа четири минути преди последния съдийски сигнал, с което донесе ценния успех на отбора си. Така момчетата на Атанас Димов и Тодор Живондов остават на първо място в класирането на шест точки пред Литекс и на осем пред Левски. Ловешкият тим обаче е с мач по-малко.

"Двубоят бе много труден. Битката бе от първата до последната минута. Щастлив съм, че момчетата показаха характер и успяхме да спечелим срещу този съперник със същия резултат, както през първия полусезон", заяви треньорът Атанас Димов.

Съставът на Лудогорец: Господинов, П. Петров, Пр. Петров, Керчев, Гергов, Тодоров, Иванов, Бонев, Цвятков, Александров, Кирилов (Цветанов, Джамов, Николов, Чаушев)

Дерменджиев след 13-ата поредна победа: Искам и титлата, и купата!

Треньорът на Лудогорец бе много доволен от успеха над Хебър

13 от 13! Лудогорец държи 13-та титла (ВИДЕО)

Ето всички назначения

СЕРИЯТА ПРОДЪЛЖАВА! Лудогорец ликува на "Лаута"(ВИДЕО)

Късна драма и болезнен за Локо (Пд) герой

Лудогорец обяви кога пуска билетите за Левски

Деца и пенсионери ползват 50% намаление

Лудогорец падна от Стяуа след скандална дузпа (ВИДЕО)

"Орлите" загубиха с 2:3 в контролна среща

Дерменджиев: Има умора в нашия отбор, паузата идва навреме

"Изиграхме добър мач", каза треньорът на Лудогорец след разгрома над Локо (София)