Най-голямата сума, печелена онлайн в „Спорт Тото“ зарадва еколог от София

Най-голямата сума, печелена онлайн в „Спорт Тото“ зарадва еколог от София

Късметлията, който е баща на близнаци, спечели над 1,5 млн. лева от „Тото 2 от 6/42“

Поредният, 109-и българин, когото „Спорт тото“ зарадва с над 1 милион и 500 хиляди лева след успешно познати всички числа в 33-и тираж на онлайн играта „Тото 2 от 6/42“, е от София и се казва Недялко Иванов. Бащата на навършващите скоро 18 години близнаци (момче и момиче), живее със семейството си в София, занимава се с екология и има собствен бизнес.

Късметлията сподели, че играе изключително редовно в игрите на Спорт тото и почти не е пропускал тираж през последните 20 години! Любимите му игри са „Тото 2 - 6/49“, „Тото 2 - 5/35“, и „Тото 2 - 6/42“, в които напоследък играе почти само онлайн и то използвайки мобилния си телефон. По този начин на участие пести време, доста по-лесно е и не се изискват някакви специални знания.

Г-н Иванов грабва най-голямата сума, печелена до момента в онлайн залагане (1 597 676 лв.), попълвайки любимите си числа по шаблон – нещо, което прави редовно всеки четвъртък и неделя сутрин. Цената на залога е едва 3,20 лв. – за стандартен четворен фиш, пуснат онлайн в 33 тираж на 23 април 2020 година в 7:43 часа и 17 секунди. Разбира радостната новина, че е познал вярната комбинация, едва на другия ден сутринта, докато пие кафето си. Отначало не може да повярва на късмета си, но веднага след това се досеща, че Български спортен тотализатор уведомява печелившите и чрез техните имейл адреси. И разбира се, поздравителният имейл със заглавие „Честито!“, го очаква в пощенската му кутия още от предната вечер.

109-ят тото милионер познава добре и програмата за лоялни клиенти „Тото клуб“, като влизайки на сайта www.toto.bg винаги обръща внимание на това, какви са към момента наградите за най-верните играчи. За себе си разкрива, че в никакъв случай не е очаквал да спечели. Но замисляйки се назад във времето осъзнава, че смята себе си определено за късметлия.

Недялко Иванов споделя, че все още не може да осъзнае размера на сумата, която е спечелил, но ще направи с нея първото нещо, което повечето българи вършат в подобна ситуация – ще осигури семейството си с жилище, а след това ще подпомогне бизнеса си.

Тъй като заради световната пандемия, пътуванията в момента са само мечта, той и семейството му ще ги отложат за близко бъдеще, а част от пожеланията му към всички останали участници са, да бъдат здрави, да излязат от сегашната ситуация по-добри и нещата да се върнат в нормалния ритъм на живот. Съветът му към феновете на играта: „Бъдете постоянни! Това качество е нужно на всеки, ако иска да спечели подобни суми. „Спорт тото“ е един огромен шанс, така че хора – играйте!“.

Новият автобус на ЦСКА дебютира (ВИДЕО)

Дни преди финала за Купата на България срещу Лудогорец от ЦСКА се похвалиха, че новият клубен автобус вече е в употреба

Бивш капитан на Бразилия в болница с изгаряния

Бившият капитан на националния отбор по футбол на Бразилия Лусио е настанен в болница след изгаряния при домашен инцидент, съобщи вестник "Глобо", позовавайки се на изявление на болницата.

Спортни шампиони със силни послания от „Шествие за добродетели и религия в училище. За децата ни! За България!“

Ивет Горанова, Ренета Камберова, Йоана Илиева и Златин Георгиев със силни послания от „Шествие за добродетели и религия в училище. За децата ни! За България!“

Ейса Гонсалес се обясни в любов на Гришо

Мексиканката написа емоционален пост за рождения ден на тенисиста

Гришо отпразнува рождения ден с новата си приятелка

След като отказа турнира в Женева, Григор Димитров посети първо светско събитие в компанията на новата си приятелка Ейса Гонсалес

Разследвана за употреба на тестостерон, но е супер секси

Марина Бех-Романчук е готина мацка, която знае как да завърти главите – и на пистата, и в Instagram.

Евра за сър Алекс: Ако днес беше треньор, сигурно щеше да е в затвора

Френският защитник се пошегува относно похватите на Фъргюсън в миналото

Папата прие Яник Синер

Световният номер 1 в тениса Яник Синер бе приет тази сутрин на аудиенция от новия папа Лъв XIV, написа вестник "Гадзето дело спорт".

Нападател на Нотингам е в изкуствена кома

Нападателят на Нотингам Форест Тайво Авоний е в изкуствена кома, след като претърпя първата фаза от операция заради тежка коремна травма.