Волфсбург постигна първа победа в Лига Европа (ВИДЕО)

Германците се наложиха над Краснодар в мач с шест гола

Волфсбург постигна първа победа в турнира Лига Европа в среща от Група Н срещу Краснодар. Тимът, воден от старши треньорът Дийтер Хекинг се наложи с 4:2, като и двата съперника направиха интересен и приятен за окото двубой.

Така, Волфсбург събра актив от 4 точки, колкото има и лидерът Евертън. Представителят от английската Висша лига играе срещу Лил от 20:00 ч.  Краснодар остава с 2 точки.

Гостите от Германия бяха по-ефективни в нападение. Те имаха отправени шест точни удара във вратата, като три от тях бяха попадения. Първият гол във вратата на Краснодар бе автогол, дело на Гранквист в 37-ата минута.

В началото на второто полувреме Кевин де Бройне удвои преднината за Волфсбург. Краснодар намали резултата чрез Гранквист, който се разписа в 51-ата минута от дузпа, и частично изкупи вината си.

Бразилският полузащитник Луис Густаво направи 1:3 в 64-ата минута, а десет минути преди края Де Бройне вкара втория си гол в мача. Домакините вкараха второ попадение в 86-ата минута чрез Франсиско Вандерсон.

Ас на Лайпциг е с тежка травма, ще пропусне Евро 2024

Австрийският национал няма да може да играе в надпреварата

Щутгарт постави Байерн на колене и мечтае за второто място (ВИДЕО)

Домакините стигнаха до успех с 3:1 след два късни гола

Дортмунд смачка Аугсбург, вкара цели пет гола във вратата на гостите (ВИДЕО)

Рурците показаха отлична игра

Официално: Марко Ройс си тръгва от Дортмунд (ВИДЕО)

Халфът изкара 12 години на "Сигнал Идуна Парк"

Леверкузен спаси фантастичната си серия с гол секунди преди края (ВИДЕО)

"Аспирините" измъкнаха 2:2 срещу Щутгарт

Хари Кейн не спира да чупи рекорди с екипа на Байерн (ВИДЕО)

Той постави нов личен рекорд за най-много попадения в един сезон

Байерн загря за Реал (Мадрид) с измъчена победа над Айнтрахт (ВИДЕО)

"Баварците" спечелиха с 2:1 срещу своя опонент

Лайпциг съкруши Дортмунд и отдалечи рурците от Топ 4 (ВИДЕО)

"Биковете" вкараха цели четири гола на своя опонент

Байерн смачка Унион при визитата си в Берлин, вкара 5 гола на клетия си опонент (ВИДЕО)