ЦСКА U14 с мил жест към контузения Макси

Целият отбор на "червените" излезе в мача срещу Славия със специални тениски

Футболистите от Академия ЦСКА набор 2007, показаха че освен голям талант притежават и мното големи сърца. Целият отбор на ЦСКА U14 излезе за днешния си домакински мач срещу Славия със специални тениски с надпис - "МАКСИ, НИЕ СМЕ С ТЕБ!".

По този начин те демонстрираха уважение и подкрепа към своя съотборник Максимилиан Симеонов, които миналата седмица счупи на две места крака си след единоборство с играч на Левски. Днес Макси е гипсиран и се чувства малко по-добре, но ще са необходими няколко месеца докато се възстанови и поднови тренировки. Въпреки това той дойде да гледа мача на своя отбор срещу Славия и остана изключително трогнат от жеста на свойте съотборници, които го посрещнаха с бурни аплодисменти и тениски в негова подкрепа. Той пък и обеща, че ще се завърне още по-силен на зеления терен след като се възстанови от тежката контузия.

Освен това връстниците му го зарадваха и с много добра игра и победа с 2:0 срещу Славия в днешния двубой. Попаденията бяха дело на Васил Каймаканов през първото полувреме и Валентин Иванов, който бе точен от дузпа през втората част.

Следващия мач на отбора е на 24 септемрви (четвъртък) от 17:00 часа на терена на ВТУ "Тодор  Каблешков", където отборът ни ще се изправи срещу Витоша 13 в сблъсък от турнира за Купата на България.

"Пожелаваме бързо възстановяване на Макси и още много успехи занапред на него и целия отбор!

"МАКСИ,  НИЕ СМЕ С ТЕБ!", написаха от страницата на "армейците".