ОБЗОР: Бостън пречупи Минесота в продължение

Вижте всички резултати от НХЛ

Тейлър Хол вкара гол при числено превъзходство в 4:49 минута на продължението, за да донесе победата на Бостън срещу Минесота с 4:3 в среща от редовния сезон в Националната хокейна лига (НХЛ) на САЩ и Канада.

Хол, който добави и две асистенции в двубоя, получи пас от Давид Пастрънак.

Пастрънак вкара своя четвърти гол за сезона, а за Бостън точни бяха още Ник Фолино и Хампус Линдхолм.

Вратарят на Минесота Марк-Андре Флюри спаси 39 удара към вратата си.

Джаред Спърджон изравни 3:3 4:31 минути преди края, а останалите попадения за Минесота вкараха Брендън Духайм и Мат Болди, а Матс Зукарело се отличи с две асистенции.

Вашингтон победи Лос Анджелис с 4:3 в друга среща от тази нощ.

След първите две третини Лос Анджелис водеше с 2:0 след голове на Шон Дурзи и Филип Дано. В третата част Вашингтон вкара четири попадения, автори на които станаха Ник Дауд, Джон Карлсън, Ларс Елер и Маркус Йохансон. Виктор Арвидсон вкара още една шайба за Лос Анджелис в 51-ата минута.

Ню Джърси победи Сан Хосе с 2:1, а Едмънтън загуби от Сейнт Луис с 0:2.

Колорадо спечели срещу Лас Вегас с 3:2 с победен гол на Валери Ничушкин. Нейтън МакКинън и Еван Родригес също бяха точни за успеха.

Вратарят с български корени Александър Георгиев направи 34 спасявания за Колорадо.

Калгари победи Каролина с 3:2 с гол на Тайлър Тофоли в 4:30 минута на продължението.

Филаделфия надделя над Нешвил с 3:1, Тампа Бей спечели срещу Ню Йорк Айлъндърс с 5:3, Далас постигна убедителен успег над Монреал с 5:2, а Торонто победи Уинипег с 4:1 в други срещи от НХЛ.

Сидни Кросби вкара 79-и си победен гол в кариерата, а Питсбърг преодоля два гола пасив и записа първи успех като гост за сезона след 6:3 срещу Кълъмбъс.