Тимонов с 2 минути при разгром на Анжи

Тимът от Махачкала размаза като гост Том Томск с 4:1

Новакът в руското първенство Анжи (Махачкала) постигна изключително важна победа с оглед амбициите си за оставане в елита, след като размаза Том (Томск) с 4:1. Срещата се игра на стадион „Труд” в Томск и бе от програмата на 13-ия кръг на руската Премиер лига. Българинът в тима от Махачкала Тодор Тимонов записа едва 2 минути игра, след като влезе като резерва в 90-ата минута.

Срещата започна по-добре за Анжи и в 18-ата минута Агаларов засече центриране отдясно на Шукюров за 1:0. По-добрата игра на гостите продължи и в края на полувремето Жосан покачи на 2:0. През втората част събитията на терена не се промениха особено и в 71-ата минута Хаджибеков направи преднината на Анжи класическа, а 180 секунди по-късно Том реализира почетно попадение чрез Дзюба. Крайното 4:1 оформи Цораев в 77-ата минута.

След тази победа тимът на Анжи заема 11-а позиция във временното класиране с актив от 13 точки. Домакините от Том пък са 7-и с 18 спечелени точки.

Георги Пеев тренира индивидуално, може и да играе в следващия кръг

Амкар се подсилва с японец, в клуба се завърнаха Жеан Карлос и Вилям

Венгер иска Хонда за заместник на Сеск

Мениджърът на английския елитен Арсенал Арсен Венгер е набелязал звездата на ЦСКА (Москва) Кейсуке Хонда за заместник на Сеск Фабрегас, ако капитанът бъде продаден на Барселона, съобщава „Итасспортпрес”

Зенит с аспирации към Мексес

Руският клуб търси класен защитник и по-рано през лятото бе свързван с трансфер на Бруно Алвеш (Порто) и Салваторе Бокети (Дженоа)

Гледаме футбол само по сателита

ТВ+ разби конкуренцията, взе мачовете на българските отбори в Европа, пак ще дава испанското