ОБЗОР: Монтана отърва загубата в последния момент (РЕПОРТАЖИ)

Вижте всички резултати от мачовете днес във Втора лига

Монтана измъкна точка при гостуването си на Струмска слава, след като изоставаше с 0:2. Домакините откриха в 54-ата минута чрез Кирев, а шест по-късно Младенов покачи на 2:0. Айтов вдъхнови Монтана в 72-ата минута, а дълбоко в добавеното време (90+6`) гостите стигнаха до равенството след точно изпълнение на Илиев от бялата точка. Монтана заема втората позиция в класирането с 24 точки, на 4 зад лидера Царско село, който утре гостува на Арда. Струмска слава е на 12-о място с 13 точки.

Несебър успя да стигне до пълен обрат срещу Локомотив ГО у дома. "Железничарите" дръпнаха в резултата в края на първото полувреме, но с два гола след почивката домакините си осигуриха трите точки.

Локо София стигна до чиста победа с 2:0 като гост на Пирин Благоевград, а Ботев Гл и Добруджа не успяха да си вкарат и поделиха по точка.

В двубоя от 17:00 часа Литекс се справи с гостуващия Черноморец Бч, вкарвайки три безответни гола. Йорданов се разписа на два пъти след почивката, а третото попадение бе дело на Митрев (73`).