Бдин с мъчно 1:0 над аматьори (снимки)

Запътилият се към “А” група Бдин Видин измъкна минимална победа с 1:0 над третодивизионния Дунав Селановци

Запътилият се към “А” група Бдин Видин измъкна  минимална победа с 1:0 над третодивизионния Дунав Селановци.

Контролата се игра при минусови температури на терен с изкуствена настилка в парк “Огоста”в Монтана.

Единственият гол  в мача вкара Борислав Хазуров в 51-та минута. Тогава юношата на Пирин Благоевград засече центриране отляво на Николай Петков и майсторски изпрати топката в мрежата.

Аматьорите от Ботев бяха по-активни през първото полувреме, но на три пъти Първан Първанов пропусна пред вратата на Тодор Кючуков

Бдин Видин  – Ботев Селановци 1:0

Бдин: Кючуков, Зарев, Кюмюрджиев, Николов, Иванов, Керчев, К. Цветков, Ласков, Хазуров, Н. Цветков, Тодоров (Матев, Цолов, Мамаду, Михалов, Мишев, Симеонов). Ст. треньор: Николай Нинов.

Ботев: Андонов, И. Иванов, А. Иванов, Албертов, Ганчев, Борисов, Виденов, Първанов, Байкаров, Казачки, Васильовски (Бенчев, Петров, Кунчев, Любенов, Стойчев). Ст. треньор: Георги Георгиев.

Голмайстор: Бориславв Хазуров (51).