Ямболският Тунджа би Сливен с 1:0

Утре ОФК Сливен ще играе у дома срещу състава на Димитровград от 14.00 часа, а в събота пак на собствен терен срещу Гълъбово.

Сливен загуби от третодивизионния тим на Тунджа /Ямбол/ с 1:0 в контрола, която се игра на южния тренировъчен терен на стадион "Хаджи Димитър".

Точен за гостите бе Гончев, който отбеляза попадението в 43-та минута. "Воеводите" имаха повече възможности за гол, но ги пропиляха. Най-чистото положение, което изпуснаха домакините бе в 39-та минута, когато Хюсеин Филипов остана сам срещу вратаря Маринов и не успя да се възползва от ситуацията.

През втората част отборът на Сливен бе по-добрия на терена, но отново до гол не се стигна. Старши треньорът на Димчо Ненов пусна в игра 21 футболиста, а Балездров пропусна мача.

Сливен: Караманов, Динков, Динев, Хашев, Антонов, Идризов, Димитров, Камбуров, Филипов, Миндев, Иванов /А.Господинов, И.Тодоров, Марем, Николов, Чанев, Д.Димитров, И.Господинов, Д.Тодоров, Стоянов, Павлов/

Заради лошото време, Сливен не успя да направи пълноценна подготовка и да изиграе предварително заплануваните контроли. За тази седмица са уговорени още две проверки. Утре ОФК Сливен ще играе у дома срещу състава на Димитровград от 14.00 часа, а в събота пак на собствен терен срещу Гълъбово.