Генков влезе като резерва за Висла, тимът на българина записа равенство

Отборът на Висла Краков не успя да отбележи при визитата си на Корона

Българският нападател Цветан Генков се появи като резерва за своя Висла (Краков) в гостуването на отбора на Корона в среща от 4-ия кръг на полския шампионат. Двубоят завърши при нулево равенство, а нашият национал влезе на терена в 81-ата минута.

Домакините от Корона завършиха мача с десет души, причина за което бе изгонването на Томаш Лисовски в 89-ата минута. Бранителят получи втори жълт картон и трябваше да напусне терена. Това обаче не повлия на крайния изход на мача и двубоят приключи без голове.

След равенството Висла и Цветан Генков се намират на 7-ото място и са с 6 точки. Корона е 5-ти със същия актив.

Във вторник Висла гостува на Апоел Никозия в мач реванш от плейофния кръг на Шампионската лига. Първият двубой завърши при резултат 1:0 в полза на полския тим.