Нефтохимик сломи Пирин след брилянтен гол

Радослав Апостолов донесе победата на "шейховете"

Нефтохимик победи Пирин (Благоевград) с 1:0 в мач от 11-ия кръг на Втора лига. Единственото попадение в срещата вкара Радослав Апостолов в 33-ата минута.

Срещата в Созопол започна в ниско темпо. Първата по-добра ситуация дойде едва в 33-ата минута, когато падна и първия гол. Апостолов вкара страхотно попадение с удар от далечна дистанция.

Малко след това Мартин Динов от удобна позиция не успя да уцели вратата на "шейховете".

В 70-ата минута Иван Колев направи невероятен пропуск. Живко Петков центрира по земя в наказателното поле към Колев, който от няколко метра прати топката високо над вратата.

Така Нефтохимик събра 16 точки и заема 7-о място във временното класиране. Пирин е 9-и с 3 точки по-малко.
Венци Стефанов: Форматът на шампионата не трябва да се пипа

"Ако останем с по-малко отбори, интересът няма да се повиши", каза президентът на Славия

Загорчич: Нямахме агресия в атака

„Изпуснахме си 3-4 ситуации, в които можехме да отбележим", заяви той

Киров: Разчиташе се противникът да сгреши (ВИДЕО)