РАЗКРИТИЕ: Ясен Петров със скандални указания на почивката!

Вижте какво е казал селекционерът на играчите

Защитникът Петко Христов разкри какви са били указанията на Ясен Петров преди началото на второто полувреме на мача с Литва, който националите ни позорно загубиха с 1:3 във Вилнюс. Думите на селекционера са меко казано странни и очевидно той е бил единственият, който е останал доволен от играта ни пред първото полувреме. След него "трикольорите" губеха с 0:1.

Специалистът казал на футболистите да продължават в същия дух, но да стъпват малко по-здраво, защото съперникът ще се измори. Това обаче не се случи, тъй като Литва показа далеч по-добра физическа подготовка и в края на двубоя вкара два гола в българската врата, като преди това техен състезател нацели и напречната греда.

“Играта не ни се получи. Разигравахме топката, стигахме до една част, където я губехме. Всяка втора топка беше тяхна. Имаше центриране, което ни надскочиха и ни вкараха гол. При първия гол - контраатака след наша грешка и ни вкараха. При втория - взимам първа топка, пада на земята, те я печелят и ни вкараха. Сами се бихме.

На полувремето Ясен Петров ни каза да продължаваме в същия дух. Да стъпваме малко по-здраво в единоборствата, да търсим външните хора, защото те ще се изморят. Нищо не се получи”, коментира Христов.

Керкез: Бяхме изморени

"Искаме да се борим на два фронта - за Купата и за Европа през първенството", увери специалистът

Валентин Илиев: Има лъч светлина в отбора