Ел Салвадор не успя да победи Тринидат и Тобаго

Ел Салвадор и Тринидат и Тобаго завършиха 2:2 в среща от последната фаза на световните квалификации в Зона КОНКАКАФ. Домакините можеха да загубят мача, но голът на гола на Ромеро в последната минута донесе равенството за тях./ Срещата започна със силен натиск на гостите от Тринидат и Тобаго и логично те първи откруха резултата. В 7-ата минута Едуардс изведе отбора си напред, а в 27-ата минута голямата звезда на тима Дуайт Йорк удвои резултата. Все пак домакините стигнаха до равенството след 2 гола на Ромеро в 83-ата и 90-ата минута.

Ел Салвадор и Тринидат и Тобаго завършиха 2:2 в среща от последната фаза на световните квалификации в Зона КОНКАКАФ. Домакините можеха да загубят мача, но голът на гола на Ромеро в последната минута донесе равенството за тях./

Срещата започна със силен натиск на гостите от Тринидат и Тобаго и логично те първи откруха резултата. В 7-ата минута Едуардс изведе отбора си напред, а в 27-ата минута голямата звезда на тима Дуайт Йорк удвои резултата.

Все пак домакините стигнаха до равенството след 2 гола на Ромеро в 83-ата и 90-ата минута.