Черно море победи 4:0 Банско

Първи минути с екипа на „моряците” записа новото попълнение Стенио дос Сантос, халф от Хабо Верде

Черно море победи 4:0 втородивизионния Банско в петата си контрола от подготвителния лагер в едноименния планински курорт. Головете за водения от Александър Станков тим вкараха Георги Божилов, Бакари, Кирил Котев и Живко Петков, а с две асистенции се отличи Димо Атанасов.

Мачът бе изтеглен и се проведе от 11:00 ч, а не от 18:00 ч, както бе по предварителна програма. Първи минути с екипа на „моряците” записа новото попълнение Стенио дос Сантос, халф от Хабо Верде. Той игра до 54-ата минута, като в 42-ата получи жълт картон.

Следващата контрола на Черно море в Банско е на 7 юли срещу новака в „А” група – Хасково.

Най-интересното по минути:

Край на мача

84 мин. Сталев влиза в игра на мястото на Ж.Атанасов

/0:4/ 81 мин. След груба грешка на вратаря на Банско едно от новите попълнения на “моряците”  Живко Петков направи резултата 0:4

76 мин. Расим и Йовчев влизат на местата на Божилов и Паланков

65 мин. Още 3 смени за Черно море. На местата на Бакари, Венков и Котев в игра влизат Ж.Петков, Райков и Станчев

/0:3/ 56 мин. Коконов центрира от ъглов удар и капитана Котев за 3-ти път прати топката във вратата на Банско отново след удар с глава

54 мин. В игра влизат Коконов и Георгиев, на местата на Матиас и Дос Сантос

/0:2/ 53 мин. 2:0 за ” моряците” след като Бакари прати топката в мрежата с глава отново след асистенциа на Д.Атанасов

51 мин. Втора възможност за домакините от Банско но в последния момент добра намеса на Ж.Атанасов, които изчисти топката в корнер

Начало на второ полувреме

Край на първо полувреме

/0:1/ 45 мин, Най после логиката възтържествува и Черно море поведе в резултата. Д.Атанасов изпълни отлично ъглов удар и сложи топката на главата на Божилов, които я насочи неспасяемо в горния ляв ъгъл за 0:1
.

42 мин. Главния Ивайло Стоянов показа жълт картон на новото попълнение на варненци Дос Сантос

27 мин. Първа възможност за Баснко, но с решителна намеса Александров предотврати опасността.

Димо Атанасов центрира остро, но нямаше кои да засече топката във вратата

25 мин. Пробив на десния фланг на Матиас и Божилов насочи топката с глава на сантиметри покрай гредата

16 мин. След центриране от пряк свободен удар на Д.Атанасов, Ж.Атансов се извиси над всички, но удара му с глава срещна напречната греда.

11 мин. Първа възможност за Черно море, удар с глава на Божилов, но топката минава встрани от вратата