КАТАСТРОФА! Хебър отнесе "шестица" в Горна Оряховица (ВИДЕО)

Момчетата на Николай Митов вече са на девет точки от плейофите за efbet Лига

Отборът на Локомотив (Горна Оряховица) удари звучен шамар на Хебър (Пазарджик) в среща от 22-ия кръг на Втора лига. “Железничарите” победиха тима от Пазарджик с 6:1, като още на почивката домакините водеха с 3:0. Това е второ поредно поражение за пазарджиклии. В предишния кръг отборът, воден от Николай Митов, спечели три точки от Поморие, но служебно, тъй като морският тим е изваден от групата. Преди това обаче Хебър отстъпи на Монтана с 1:2. Локо (ГО) пък прекъсна серия от три поредни загуби и пет срещи без победа.

Още в 3-ата минута домакините поведоха в резултата с гол на Айкут Рамадан. Нападателят на Локо (ГО) се възползва от избиване на Александър Любенов, при което топката попадна право на крака му и той от няколко метра не сбърка. В 8-ата минута Димитър Юруков стреля към вратата на Хебър, но топката попадна право в ръцете на Любенов. В 16-ата минута Янислав Цачев предпочетете да стреля вместо да подава към свободния Юруков.

Стражът на Хебър Александър Любенов успя да парира шута, а домакините пропуснаха добра възможност да удвоят преднината си. Това обаче се случи в 37-ата минута. Жак Пехливанов отбеляза прекрасен гол с воле от границата на наказателното поле. Топката достигна до опорния полузащитник след лошо изчистване с глава на бранител в зелено. В добавеното време Локомотив (Горна Оряховица) отбеляза и трети гол във вратата на Любенов. Айкут Рамадан прати топката право в горния десен ъгъл на вратата и не остави никакви шансове на стража за намеса.